W piękną, słoneczną niedzielę gościłam wraz z koleżanką klubową Olą w Domu Pomocy Społecznej dla Kobiet w... więcej
07/02/2016
Dziewczęta z Domu Pomocy Społecznej dla Kobiet w Sobieszewie czekały na ten dzień od wielu tygodni. Wiedzą, że tak jak co... więcej
25/11/2008

WYŚPIEWAJ NADZIEJĘ - koncert, jakiego nie było

Piękny wieczór!
11 lutego odbył się wspaniały koncert w Filharmonii Kaszubskiej na rzecz Hospicjów w Pucku i Wejherowie.
Brawo Mirka! Dzięki zorganizowanemu przez Ciebie koncertowi każde z Hospicjów otrzymało po 40.000 zł na działalność statutową!
****************
Dziękujemy wszystkim,którzy wspierali nasz projekt i wspólnie tak owocnie WYŚPIEWALI NADZIEJĘ!!!

11 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego. Tego dnia członkowie Lions Club Gdańsk Amber zorganizowali w Filharmonii Kaszubskiej koncert charytatywny pod nazwą „Wyśpiewaj Nadzieję”!
Dochód ze sprzedaży biletów i licytacji zostanie przeznaczony na funkcjonowanie Hospicjum Domowe pw. św. Judy Tadeusza w Wejherowie oraz Puckiego Hospicjum pw. Św. Ojca Pio.

film z koncertu ⇒ https://www.facebook.com/BaltyckaTV/videos/1742628352467231/